środa, 5 marca 2014

can't wait!

Hey!
Dlaczego piszę kolejną notkę, która pewnie nie będzie zawierała w sobie nic istotnego w tak krótkim odstępie czasu? Uwielbiam prowadzić bloga :D. Naprawdę, a że aktualnie mam trochę wolnego czasu to napisze coś od siebie :).
Może zacznę od zdjęcia mojego łóżka :D. Brzmi banalnie, ale ma dosyć duże powiązanie z USA. Zdjęcie stare, ale opisujące właśnie to co mam teraz w głowie.

Your Steps to America, Guidelines for a Successful Year, stronka au pair, paszport i moja ulubiona serwetka z bydgoskiego 52 :>.
Powiem wam, że na chwilę obecną myślę tylko o tym wyjeździe. Tak bardzo nie mogę się go doczekać!
A więc może czego oczekuję? Jakie są moje marzenia związane ze Stanami? Po pierwsze zależy mi na bardzo dobrym kontakcie z moją future host family, chciałabym poznać masę ludzi, nie tylko z US, chciałabym podszlifować mój angielski, który nie należy do najlepszych + blokada przed mówieniem, chciałabym zwiedzać, duuuuużo zwiedzać! Mam nadzieję, że to doświadczenie dużo mnie nauczy, pozwoli mi inaczej spojrzeć na świat. Jestem totalnie podekscytowana :D.
Kolejny post dodam dopiero po spotkaniu z moją konsultantką - pod koniec marca ;>. Także, do usłyszenia!

statua z serwetki z 52 ;>.

4 komentarze:

 1. Cele mamy dokładnie te same :)
  Trzymam kciuki!
  A kiedy chcesz wyjechać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo! :)
   W tą sobotę mam interview, więc powinnam w ciągu tygodnia mieć zamkniętą aplikację. Wylecieć chciałabym 28 lipca, aczkolwiek jeżeli rodzina poprosiłaby mnie o troszkę szybszy przyjazd mogłabym przyspieszyć mój trip o tydzień :).

   Usuń
 2. Kolejna Au Pairka <3
  Polki opanują Stany! Trzymam kciuki Kochana :*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. hah! Au Pairki everywhere <3.
   dziękuję bardzo :*.

   Usuń