niedziela, 6 lipca 2014

match #2

Hi! :)
Jak sam tytuł podpowiada mam drugi match :).
Rodzina z Belmont, Massachusetts. Trójka dzieciaków: dwie dziewczynki 9 i 10 lat i chłopczyk 6. Wszystkie rude :D. Mają psa, mieli już 5 au pair. Napisali mi, że są young, crazy family :D. Praca od poniedziałku do piątku i sobotnie wieczory.W liście napisali, że szukają au pair z bardzo dobrym angielskim. Mogą się trochę zdziwić, gdyż mój angielski to taki super nie jest, bo przecież chcę wylecieć m.in. żeby ten język podszkolić. nevermind. Wydają się być mili i na dniach bd rozmawiać na skype.

Pierwsza rodzinka się do mnie nie odzywa co mnie trochę martwi, bo meega mi się podobała.. Z profilu mi nie zniknęli, aczkolwiek zniknął mi essay i photos. tell me why? No i ich zdjęcie profilowe też się zmieniło. Może zrezygnowali z au pairowania? ale to chyba zniknęliby mi cali, a nie w połowie no nie? Kuurcze słabo by było, bo to Colorado mnie meeega kręciło.

5 komentarzy:

 1. To moze spróbuj zapytać czemu się nie odzywają i czy są dalej zainteresowani, w końcu też musisz wiedzieć na czym stoisz:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. napisałam do nich oczywiście, ale brak odzewu :C.

   Usuń
  2. nie mam też ich maila na stronie, więc chyba zrezygnowali. tylko nie wiem czemu nie zniknęli mi z profilu..

   Usuń
 2. Nie ogarniam rodzin, które szukają aupairek z perfekcyjnymi zdolnościami językowymi. Wtf, jedziemy tam podszkolić angielski, no cóż. Dzieciaki w fajnym wieku, gorzej, że sobotnie weekendy musiałabyś spędzić na pracy, bo jednak większość au pairs ma wolne w weekendy niż w tygodniu. Kciuki mocno zaciśnięte za PM. Trzymaj się kochana! :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no dokładnie! jedziemy tam ogarnąć ten angielski! aktualnie ta rodzina się do mnie nie odzywa, ale rozmawiałam z tatą z Colorado :)

   Usuń